Pirmajā kārtā 2 neizšķirti un viens 3:1

23.11.2021

Pirmajā kārtā, kas Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC) notika 21.11.2021, tika aizvadītas 3 spēles un:
⚡ tika gūti 10 vārti
⚡ parādītas 8 dzeltenās kartītes
⚡ tribīnēs, diemžēl, neviena skatītāja
⚡ gūts atkalredzēšanās un futbola atkalspēlēšanas prieks
⚽ Spēle LLU - JFC87, kā jau iepriekš likās, bija visemocionālākā un saspringtākā, jo abās komandās lielākā daļa bija "jfcjelgavnieku" un katram taču gribējās parādīt mājsēdes laikā uztrenētos muskuļus un telpu futbola iemaņas. Pirmos vārtus čempionātā guva Kārlis Kinderēvičs, kas savulaik bija viens no FK "Jelgava" līderbombardieriem. Spēles rezultāts 2:2.
⚽ Spēle FK Olaine - FK Ozolnieki bija īpaša ar to, ka spēlei tika pieteikti tikai 8 olainieši un tikai 9 ozolniekieši, tātad nebija daudz maiņu un puišiem 2 reiz 20' uz futbola laukuma noteikti prasīja daudz spēka. Traumu nebija, tātad viss kārtībā. Olaine atspēlējās no 0:1 un uzvarēja ar 3:1.
⚽ Pirmā kārta noslēdzās ar spēli FK Ozolāne - FK Dobele/Allegro, kurā emocijas virmoja, bet 2 minūtes līdz spēles beigām joprojām nebija gūto vārtu. Likās, ka 38.minūtē Igors Vorobjovs (komanda no Ozolniekiem un Ānes jeb FK Ozolāne) visu būs atrisinājis, bet minūti līdz finālsvilpei Daniels Ivanovs panāca 1:1 un rezultātā katrai komandai tabulā pa punktam.
???? Daudz skaistu bilžu te: https://cemp.jfcjelgava.lv/bildes/
Par Jelgavas futbola svētkiem! Par draudzīgi pozitīvu futbolu!