02.12.2021

⚽ Jelgavas futbola čempionāta 2.kārtā (svētdien, 28.11.2021):
⚡ tika gūti 14 vārti
⚡ parādītas 4 dzeltenās kartītes
⚡ uz 1.spēli bija 28, uz otro - 31 un uz trešo spēli 18 skatītāji, par ko liels prieks
⚡ apbalvots 1.kārtas labākais futbolists Ruslans Medvedins (FK Olaine)
⚡ pie Karameļu Darbnīca balvām tika 3 skatītāji, kam paveicās sēdēt vietās, ko nosauca kāds no futbolistiem
⚽ Spēle LLU - FK Ozolāne iesākās ar Ozonieku un Ānes apvienotās komandas pārsvaru un 10 minūtē rezultāts bija 2:0 viņu labā, bet "studenti" nepadevās un spēja ne tikai rezultātu izlīdzināt, bet arī uzvarēt ar 3:2. Par labāko LLU komandā tika atzīts vārtsargs Emīls Dobrājs, bet Ozolāne tā arī nespēja nosaukt vienu labāko un kārtas labākā spēlētāja nominācijaoi nosaucas gan Normundu Kaļķi, gan Juriju Ivanovu.
⚽ Spēle JFC-87 - FK Ozolnieki 22.minūtē rezultāts bija 3:0 jelgavnieku labā, bet tad 2 minūšu laikā rezultāts kļuva 3:2 un spriedze sabiezēja. Otrajā puslaikā JFC-87 guva 3 bezatbildes vārtus un uzvarēja ar 6:2. Labākie futbolisti šajā spēlē - divu vārtu autors Daniels Grauds (JFC-87) un Gatis Vārna (Ozolnieki).
⚽ FK Olaine - FK Dobele/Allegro spēle bija emocionāli, fiziski un garīgi spilgta, jo abas komandas gribēja uzvarēt (Olaine turpināt uzvaras gājienu, bet Dobele/Allegro sagādāt dāvanu futbolistam Ģirtam Ūtēnam, kam tieši 28.novembrī palika 20). Vienīgos vārtus 15.minūtē guva dobelnieks Dmitrijs Kuļiņičs, kas arī tika atzīts par Dobele/Allegro labāko futbolistu. Olaines komanda par MVP noteica Sergeju Cvetkovu.
Par Jelgavas futbola svētkiem! Par draudzīgi pozitīvu futbolu!