Jaunumi

Vasarā plānots JFČ Vasara 2022

02.04.2022

Biedrība "Jeunatnes futbola centrs Jelgava" jeb "tautas valodā" JFC Jelgava, kas ar lielu entuziasmu un organizētkāri 2021.gada beigās sarīkoja Jelgavas telpu futbola čempionāta atdzimšanas turnīru JFČ Ziema 2021, šā gada vasarā plāno turpinājumu, t.i., sarīkot Jelgavas futbola čempionātu (JFČ) Vasara 2022 ar domu par futbola 7:7 turnīru Jelgavas un pilsētas viesu komandām.

Daļu no rīkošanai nepieciešamajiem līdzekļiem ir piešķirusi Jelgavas pilsētvalsts jeb valstpilsēta, bet trūkstošie tūkstoši tiks piesaistīti kā komandu dalības maksa un sponsoru sponsorējums. Visi organizatoriskie darbi tiks aktivizēti maijā, kad noslēgsies pirmssezonas darbi un JFC Jelgava būs uzsākusi dalību Rietumu Līgā un Latvijas Kausa izcīņā un būs laiks organizatoriski kombinatoristiskiem procesies un projektiem.

Plānotais JFČ Vasara 2022 norises laiks - no Jāņiem līdz Zinību dienai.

02.01.2022

Jelgavas futbola čempionāts "Ziema 2021" ir noslēdzies - tika aizvadītas 15 futbola spēles ar dažāda līmeņa intrigām un daudz dažādiem notikumiem tajās.

Vietu sadalījums sekojošs:

* bronza FK "Ozolānei"
  * sudrabs JFC-87
  * zelts FK "LLU"

Par labākajiem futbolistiem individuālā ziņā tika atzīti:

* labākais vārtsargs: Emīls Dobrājs (FK LLU)

* labākais aizsargs: Aleksandrs Radčenko (FK Ozolnieki)

* labākais uzbrucējs: Edgars Fjodorovs (JFC-87)

* labākais vārtu guvējs: Aldis Trukšāns (FK LLU)

* labākais čempionāta futbolists: Normunds Kaļķis (FK Ozolāne)

5.kārtā labākais: Jurijs Ivanovs

29.12.2021

⚽ Par Jelgavas futbola čempionāta 5.kārtas labāko futbolistu (MVP) tika atzīts FK Ozolāne futbolists Jurijs Ivanovs, tiekot pie KrekluKrogs dāvanu kartes
???? Jurija Ivanova pirmais treneris ir Rimants Štopis, kas arī ir FK Ozolānes treneris un futbolists. Jurijs pašlaik spēlē FK "Jūrnieks" (piedalās Latvijas 3.līgas Rīgas zonas čempionātā un 2021.gadā izcīnīja 2.vietu) sastāvā un 2021.gadā piedalījās 6 spēlēs, gūstot 3 vārtus. Pirms tam viņš ir spēlējis BFS Reinards-Ropaži, AFA Olaine, FK Olaine un FK Jelgava komandās
???? Jurijs ir 9.labākais vārtu guvējs FK Jelgava sastāvā, kur spēlēja laikā, kad FK Jelgava cīnījās par iekļūšanu virslīgā un nospēlēja 5 sezonas un guva 23 vārtus (par viņu vairāk vārtus ir guvuši Boriss Bogdaškins, Jānis Čaplinskis, Pāvels Bormakovs, Kārlis Kinderēvičs, Viktors Rezjapkins, Oļegs Malašenoks, Valērijs Redjko un Vladislavs Kozlovs)
???? Sveicam ar kļūšanu par kārtas MVP!!!

4.kārtas MVP - Žanis Pinka

20.12.2021

⚽ Par Jelgavas futbola čempionāta 4.kārtas labāko futbolistu (MVP) tika atzīts FK Ozolnieki futbolists Žanis Pinka, kas spēlē pret FK Ozolāne nervus kutinošajā "Ozolnieku derbijā" guva 2 vārtus - pirmos jau 6.minūtē, bet otros vien dažas sekundes pirms spēles beigām, tādējādi izraujot uzvaru ar 4:3
???? Žanis 25€ vērto dāvanu karti no KrekluKrogs saņems
svētdien, 26.decembrī Jelgavas futbola čempionāta noslēdzošās kārtas laikā
???? Žanis Pinka ir dobelnieks un saskaņā LFF "Comet" datiem joprojām ir "Dobele/Allegro" galvenās komandas (11:11) futbolists, kā arī reģistrēts "RSU" sastāvā kā telpu futbolists. Pirms tam viņš ir spēlējis daudzos klubos: FK Dobele, JFC Dobele, JFK Saldus, FK Ogre un 2014.gadā bija atrodams pat FK Jelgava sezonas pieteikumā. Viņa pirmais treneris ir Oļegs Kmetjuks un pašlaik viņš it kā strādājot Rīgā, kādā uzņēmumā, kas it kā nodarbojoties ar kaut ko līdzīgu metālapstrādei (tādas ziņas sniedza viņa komandas biedri)

12 spēles aizvadītas, atlikušas tikai trīs, pēdējā kārta 26.12.2021

13.12.2021

⚽ Noslēgusies Jelgavas futbola čempionāta 4.kārta (svētdien, 12.12.2021), kurā:
⚡ tika gūti 22 vārti
⚡ parādītas 8 dzeltenās kartītes un viena (pirmā JFČ vēsturē) sarkanā kartīte
⚡ spēles apmeklēja 88 skatītāji
⚡ ar 25€ dāvanu karti no KrekluKrogs tika apbalvots 3.kārtas labākais futbolists Aldis Trukšāns (FK LLU)
⚽ Labāko vārtu guvēju sarakstā pēc 4 kārtām ar 8 gūtiem vārtiem vadībā joprojām ir Aldis Trukšāns (FK LLU), tālāk ar 5 gūtiem vārtiem seko FK Ozolāne futbolisti Jurijs Ivanovs un Igors Vorobjovs
???? Igoram Vorobjovam par saņemto sarkano kartīti, diemžēl, čempionāts ir noslēdzies, jo viņš ir diskvalificēts no dalības nākamajā spēlē
???????????? Noslēdzošā (5.) kārta notiks nevis 25., bet gan 26.decembrī!!!
Par Jelgavas futbola svētkiem! Par draudzīgi pozitīvu futbolu!

Nospēlētas jau 9 spēles

08.12.2021

⚽ Jelgavas futbola čempionāta 3.kārtā (svētdien, 05.12.2021) sanāca hiperezultatīva:
⚡ tika gūti 28 vārti
⚡ parādītas 6 dzeltenās kartītes
⚡ spēles apmeklēja vairāk kā 60 skatītāju
⚡ ar 25€ dāvanu karti no KrekluKrogs tika apbalvots 2.kārtas labākais futbolists Dmitrijs Kuļiņičs (FK Dobele/Allegro)
⚡ 3 skatītāji, kam paveicās sēdēt vietās, ko nosauca kāds no futbolistiem, tika pie Jelgavas pilsēta 2022.gada sienas kalendāriem
⚽ Labāko vārtu guvēju sarakstā pēc 3 kārtām ar 6 gūtiem vārtiem vadībā ir izvirzījies Aldis Trukšāns (FK LLU), 7 futbolisti ir guvuši 3 vārtus, bet vismaz vienus ir guvuši 30 futbolisti (apmēram 1/3 no visiem čempionāta dalībniekiem)
⚽ 3.kārtā pirmo reizi laukumā devās divas Jelgavas futbola leģendas - Valērijs Redjko FK LLU sastāvā un Aivars Ķeris FK Dobele/Allegro kreklā

Tuvojas 3.kārta

05.12.2021

⚽ Svētdien, 05.12.2021 Zemgales olimpiskajā centrā notiks Jelgavas futbola čempionāta trešās kārtas spēles (kalendāru skatiet te https://cemp.jfcjelgava.lv/kalendars/), kas bija paredzētas "rīta režīmā", bet dažādu iemeslu dēļ notiks "vakara formātā", t.i., sāksies 18:00 ; 19:00 un 20:00
???? Spēles drīkst apmeklēt arī skatītāji, loģiski, ka epidemioloģiski drošos apstākļos un ievērojot sekojošo:
* spēles apmeklēt drīkst tikai skatītāji ar derīgu QR (sadarbspējīgu kovidsertifikātu par pārslimošanu vai vakcinēšanaos)
* ieeja pa durvīm no 4.vidusskolas puses (caur darbinieku autostāvvietu)
* pie ieejas katrs apmeklētājs tiks reģistrēts un drīkstēs sēdēt tikai ierādītajā vietā (vietu skaits ir ļoti ierobežots un uz katru spēli būs atsevišķa biļete jeb "numurēts vietas kupons")
* ZOC telpās (arī tribīnēs) visu laiku jābūt sejas un deguna maskā
* drīkst (un tas pat ir ļoti vēlams!) fotografēt gan citus, gan sevi un izvietot bildes savos sociālajos tīklos, bet tikai liekot klāt vai nu smaidīgas sejiņas vai tekstu, kurā pausta sajūsma un neviltots prieks par apkārt notiekošo
???? Visi apmeklētāji piedalās izlozē, t.i., katras spēles puslaika pārtraukumā viens tiks pie kādas balvas no kāda JFC Jelgava partnera
Par draudzīgi pozitīvu futbolu!

Divas kārtas aizvadītas, vēl trīs jānospēlē

02.12.2021

⚽ Jelgavas futbola čempionāta 2.kārtā (svētdien, 28.11.2021):
⚡ tika gūti 14 vārti
⚡ parādītas 4 dzeltenās kartītes
⚡ uz 1.spēli bija 28, uz otro - 31 un uz trešo spēli 18 skatītāji, par ko liels prieks
⚡ apbalvots 1.kārtas labākais futbolists Ruslans Medvedins (FK Olaine)
⚡ pie Karameļu Darbnīca balvām tika 3 skatītāji, kam paveicās sēdēt vietās, ko nosauca kāds no futbolistiem
⚽ Spēle LLU - FK Ozolāne iesākās ar Ozonieku un Ānes apvienotās komandas pārsvaru un 10 minūtē rezultāts bija 2:0 viņu labā, bet "studenti" nepadevās un spēja ne tikai rezultātu izlīdzināt, bet arī uzvarēt ar 3:2. Par labāko LLU komandā tika atzīts vārtsargs Emīls Dobrājs, bet Ozolāne tā arī nespēja nosaukt vienu labāko un kārtas labākā spēlētāja nominācijaoi nosaucas gan Normundu Kaļķi, gan Juriju Ivanovu.
⚽ Spēle JFC-87 - FK Ozolnieki 22.minūtē rezultāts bija 3:0 jelgavnieku labā, bet tad 2 minūšu laikā rezultāts kļuva 3:2 un spriedze sabiezēja. Otrajā puslaikā JFC-87 guva 3 bezatbildes vārtus un uzvarēja ar 6:2. Labākie futbolisti šajā spēlē - divu vārtu autors Daniels Grauds (JFC-87) un Gatis Vārna (Ozolnieki).
⚽ FK Olaine - FK Dobele/Allegro spēle bija emocionāli, fiziski un garīgi spilgta, jo abas komandas gribēja uzvarēt (Olaine turpināt uzvaras gājienu, bet Dobele/Allegro sagādāt dāvanu futbolistam Ģirtam Ūtēnam, kam tieši 28.novembrī palika 20). Vienīgos vārtus 15.minūtē guva dobelnieks Dmitrijs Kuļiņičs, kas arī tika atzīts par Dobele/Allegro labāko futbolistu. Olaines komanda par MVP noteica Sergeju Cvetkovu.

Klāt 2.kārta un tribīnēs skatītāji

28.11.2021

⚽ Jelgavas futbola čempionāta otrā kārta jau svētdien, 28.11.2021
???? No otrās kārtas JFČ spēles notiks AR SKATĪTĀJIEM, t.i., būs atļauts Zemgales olimpiskā centra tribīnēs atrasties ne vairāk kā 50 apmeklētājiem, ievērojot šo:
* pie ieejas katrs apmeklētājs tiks reģistrēts un drīkstēs sēdēt tikai ierādītajā vietā (vietu skaits ir ļoti ierobežots un uz katru spēli būs atsevišķa biļete jeb "vietas kupons")
* spēles laikā jāuzvedas kārtīgi un pieklājīgi - kā jau Latvijas futbola līdzjutējiem pierasts un ierasts
⚽ JFČ 2.kārtā spēles notiks "vakara režīmā", t.i., sāksies 18:00; 19:00 un 20:00 un savā starpā spēlēs FK LLU ar FK Ozolāni, JFC-87 ar FK Ozolniekiem, bet kārtu noslēgs pašreizējo turnīra līderu FK Olaines cīņa ar FK Dobele/Allegro puišiem

Pirmajā kārtā 2 neizšķirti un viens 3:1

23.11.2021

Pirmajā kārtā, kas Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC) notika 21.11.2021, tika aizvadītas 3 spēles un:
⚡ tika gūti 10 vārti
⚡ parādītas 8 dzeltenās kartītes
⚡ tribīnēs, diemžēl, neviena skatītāja
⚡ gūts atkalredzēšanās un futbola atkalspēlēšanas prieks
⚽ Spēle LLU - JFC87, kā jau iepriekš likās, bija visemocionālākā un saspringtākā, jo abās komandās lielākā daļa bija "jfcjelgavnieku" un katram taču gribējās parādīt mājsēdes laikā uztrenētos muskuļus un telpu futbola iemaņas. Pirmos vārtus čempionātā guva Kārlis Kinderēvičs, kas savulaik bija viens no FK "Jelgava" līderbombardieriem. Spēles rezultāts 2:2.
⚽ Spēle FK Olaine - FK Ozolnieki bija īpaša ar to, ka spēlei tika pieteikti tikai 8 olainieši un tikai 9 ozolniekieši, tātad nebija daudz maiņu un puišiem 2 reiz 20' uz futbola laukuma noteikti prasīja daudz spēka. Traumu nebija, tātad viss kārtībā. Olaine atspēlējās no 0:1 un uzvarēja ar 3:1.
⚽ Pirmā kārta noslēdzās ar spēli FK Ozolāne - FK Dobele/Allegro, kurā emocijas virmoja, bet 2 minūtes līdz spēles beigām joprojām nebija gūto vārtu. Likās, ka 38.minūtē Igors Vorobjovs (komanda no Ozolniekiem un Ānes jeb FK Ozolāne) visu būs atrisinājis, bet minūti līdz finālsvilpei Daniels Ivanovs panāca 1:1 un rezultātā katrai komandai tabulā pa punktam.

Sākam 21.novembrī plkst. 12:00

20.11.2021

Pirmā kārta jau rīt, 21.11.2021, diemžēl, bez skatītājiem. JFČ sāksies ar "Jelgavas superderbiju" jeb FK LLU cīņu ar JFC-87. Abu komandu lielākā daļa futbolistu 2021.gadu aizvadīja vienā komandā, proti, JFC Jelgava, kas piedalījās gan Rietumu Līgas čempionātā, gan Latvijas Kausa izcīņā, bet nu nāksies stāties vienam pret otru.
LLU jeb "studentu" sastāvā ir pieteikti 10 JFC Jelgava futbolisti un arī JFC-87 sastāvā arī ir pieteikti 10 JFC Jelgava futbolisti, tātad būs ne tikai abu draudzīgi pozitīvo komandu, bet arī izaicinoši futbolistu derbijcīniņi, piemēram:
* vai Mareks Rudakovs spēs gūt 5 vārtus (kā Saldū), ja LLU vārtus sargās Emīls Dobrājs ?
* vai Zigis Rubīns spēs apturēt "studentu" ofensīvas, kuru priekšgalā būs Aldis Trukšāns ?
* vai senie draugi Artis Staļģis un Edgars Fjodorovs spēs viens otram "netīšām" neiespert pa kājām ?
* vai Rolfs Meiliņš būs tikpat veikls kā spēlē pret FK RTU un JFC Jelgava treneris un FK LLU ilggadējais futbolists Antons Dresmanis paliks bez gūtiem vārtiem ?
* vai Jānis Dūrējs un Māris Dūrējs, veicot saspēles un atspēles, tiks līdz vārtiem, t.i., garām kādam, kam vārds ir Dāgs Apsītis ?
Gan jau būs arī intrigas spēlēs FK Olaine - FK Ozolnieki un FK Ozolāne - FK Dobele/Allegro un par to visu mēs Jums ziņosim.

Izloze dienu pēc 0:0 pret Norvēģiju

18.11.2021

Jelgavas futbola čempionāta "Ziema 2021" izloze tika aizvadīta apmēram 1000 km attālumā no plānotās turnīra norises vietas (Norvēģijas galvaspilsētā Oslo nākamajā rītā pēc Latvijas Nacionālās izlases aizaruajošās spēles pret norvēģiem) un to veica divas Latvijas futbola leģendas - Andrejs Karpovs un Jurijs Popkovs.